Niezwykły smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G w świetnej cenie!
Oferty Sponsorowane
Wybierz kategorię
tit linka
Opis: Niezwykły smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G w świetnej cenie!

W dzisiejszym artykule mamy możliwość zrecenzowania nowego flagowca firmy Samsung. Jest to model Galaxy S20 FE. W dalszej części artykułu zapoznają się Państwo z najważniejszymi informacjami o tym urządzeniu.

Pierwszą kwestią, którą warto podkreślić to ogromna ilość dostępnych wariantów kolorystycznych. W ofercie Galaxy S20 FE mamy modele o kolorystyce granatowej, różowej, zielonej, czerwonej, pomarańczowej oraz białej. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli chodzi o podzespoły, telefon posiada wyświetlacz o wymiarze 6,5" oraz częstotliwości odswieżania 120 Hz. Procesor to Snapdragon 865, który bezdyskusyjnie zapewnia jeszcze lepsze osiągi w porównaniu do Galaxy S10. Mówiąc krótko, nie musimy się obawiać o wydajność tego produktu. W Galaxy S20 FE do dyspozycji mamy baterię o pojemności 4500 mAh. Pozwala nam to na długą i intensywną pracę na urządzeniu. Wbudowany aparat 12 MP umożliwia robienie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Samsung ma funkcję Zoom, dzięki której możemy przybliżyć aparat do trzydziestu razy. Mamy możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 8K. Opcja sieci 5G pozwala nam na nieporównywalną wydajność komunikacji w stosunku do poprzednich modeli.

Podsumowując komponenty, otrzymaliśmy najwydajniejszego Samsunga w historii. Jest to produkt, który spełni nawet najwyższe wymagania użytkownika.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą na Galaxy S20 FE.

Dodano:
2021-03-14
Kategoria:
Wyświetleń:
160
Miasto:
Dodał:
devil96
RandkiPrzejdź
Zobacz w kategorii
Gry Online Top5
Niezwykły smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G w świetnej cenie! - 24rozrywka.pl - najlepsza rozrywka w internecie, Niezwykły smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G w świetnej cenie! - ogloszenia, zajrzyj również do kategorii Sponsorowane . Na stronie możesz również skorzystać z oferty Niezwykły smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G w świetnej cenie!... Dowiedz się więcej!