Wybierz kategorię

Agnieszka Kotońska z Googleboxa zdradziła sekret zrzucenia wagi. NIC NIE MUSIAŁAM ROBIĆ, A CODZIENNIE CHUDŁAM KILOGRAM Agnieszka Kotońska z Googleboxa zdradziła sekret zrzucenia wagi. NIC NIE MUSIAŁAM ROBIĆ, A CODZIENNIE CHUDŁAM KILOGRAM.

Agnieszka Kotońska z Googleboxa zdradziła sekret zrzucenia wagi. NIC NIE MUSIAŁAM ROBIĆ, A CODZIENNIE CHUDŁAM KILOGRAM Informacje

Dodane: 2021-04-05
Kategoria: Wiadomości
Wyświetleń: 336
Dodał: devil96

Agnieszka Kotońska z Googleboxa zdradziła sekret zrzucenia wagi. NIC NIE MUSIAŁAM ROBIĆ, A CODZIENNIE CHUDŁAM KILOGRAM Opis:

Agnieszka Kotońska stała się sławna dzięki programowi Googlebox. Przed telewizorem. Celebrytka postanowiła opowiedzieć jak wyglądała jej metamorfoza. Przyznała się również, że w pierwszych sezonach serialu zakrywała swoje ciało, ponieważ bardzo się go wstydziła.

 

Wiele lat temu Agnieszka Kotońska postanowiła zgłosić się wraz z rodziną do castingu serialu Googlebox. Przed telewizorem. Casting udało się wygrać, a z czasem Agnieszka stała się sławną influencerką. Dzisiaj postanowiła opowiedzieć, jak udało się jej zrzucić nadmierne kilogramy. W ciągu kilku miesięcy zrzuciłam 20 kilogramów - mówi Aga. W wielkanocnym wywiadzie postanowiła podzielić się ze światem jak tego dokonała.

 

Znajoma poleciła mi suplement diety, który miał pomóc mi zrzucić trochę kilo - przyznaje Agnieszka.
Stwierdziłam, że dłużej nie mogę tak wyglądać, muszę chociażby spróbować zmienić swój wygląd. W internecie znalazłam zdjęcia osób po przeprowadzonej kuracji. Postanowiłam spróbować i kupić ten złoty środek. Podczas przyjmowania, efekty zauważyłam już w pierwszym tygodniu! Nie mogłam w to uwierzyć. Zaczęłam jeść warzywa i owoce oraz dosyć często uprawiać sport. Bieganie w zupełności mi wystarczyło. W tym czasie kilogramy same leciały, a ja czułam się coraz lepiej i widziałam efekty z dnia na dzień. Polecam ten suplement wszystkim, którzy chcą wreszcie zmienić swoje życie. Na własnej skórze przekonałam się, że takie preparaty mogą zdziałać cuda. - opowiada Agnieszka.

 

Jeśli chciałbyś spróbować schudnąć to zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta suplementu diety. Oferta dostępna od ręki. Zamów już dzisiaj!

# Statystyki

Online: 3
Data:
Godzina:

Agnieszka Kotońska z Googleboxa zdradziła sekret zrzucenia wagi. NIC NIE MUSIAŁAM ROBIĆ, A CODZIENNIE CHUDŁAM KILOGRAM Losowe Ogłoszenia

Agnieszka Kotońska z Googleboxa zdradziła sekret zrzucenia wagi. NIC NIE MUSIAŁAM ROBIĆ, A CODZIENNIE CHUDŁAM KILOGRAM Darmowe ogłoszenia 24rozrywka
Zastanawiasz się, jak zarabiać przez internet? Sprawdź najlepsze pomysły na czerpanie zysków online. Podstawowym zagadnieniem w kwestii finansów osobistych jest oczywiście zarabianie pieniędzy i gromadzenie kapitału. W dzisiejszych czasach mamy ogrom możliwości, jeśli chodzi o sposoby na osiąganie dochodu. Rozwój technologiczny przyczynił się m.in. do tego, że jedną z metod na powiększanie stanu swojego majątku, jest Internet. Dla wielu osób zarabianie pieniędzy w ten sposób, byłoby spełnieniem marzeń. Znalezienie złotego środka na czerpanie zysków ze strony www, lub innego przedsięwzięcia internetowego, mogłoby się wiązać z prawdziwą finansową wolnością. Można by pomyśleć wtedy nad rezygnacją z pracy, skoncentrować się na własnej przedsiębiorczości i spędzić więcej czasu z rodziną.